چرا یک وکیل خوب به شما ماهی نمی‌دهد؟

چرا یک وکیل خوب به شما ماهی نمی‌دهد؟

 • خانه
 • اخبار
 • حقوقی
 • چرا یک وکیل خوب به شما ماهی نمی‌دهد؟

 •  

  بله درست خواندید ما قرار نیست به شما (( ماهی )) بدهیم ،ما می خواهیم به شما (( ماهیگیری )) یاد بدهیم اما چطور؟ در ادامه خواهید دانست لیست ۷ترفند وکالتی که هیچ وکیلی به شما نمی‌گوید توسط بهترین وکیل اصفهان به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.  اگر قرار باشد که شما بدون فراگیری رموز موفقیت فقط در پرونده ای خاص پیروز شوید، همانند دادن یک ماهی به شماست ولی اگر شما به درستی با استدلالات و نکات ریز وکالتی آشنا شوید و اصول پیروزی در پرونده را فرا گیرید همانند یاد دادن فن ماهیگیری برای همیشه به شماست.


  لیست ۷ ترفند وکیل


  خواسته یا ناخواسته افراد بسیاری امروزه درگیر پرونده ها و مسائل حقوقی ، قضایی و جنایی در دادگستری می‌باشند چرا که به دلیل کثرت مشغله افراد در جامعه و نبود صبروتحمل در برخوردهای روزمره امکان تداخل و تهاجم بین ایشان افزایش میابد و بر همه موارد پیش گفته بایستی اضافه نمود مواردی چون عدم وجود فرهنگ کافی در باب تسامح و تساهل نیز ممکن است بر این روند افزوده گردد.

  و حتی هم بسیار پیش آمده که فردی بر اثر بی دقتی صرف یا عدم رعایت نظامات دولتی یا بی احتیاطی در امری بدون وجود شاکی خصوصی و با یک گزارش از طریق مقامات صالحه بدین طریق درگیر مسائل و پرونده‌های حقوقی گردد. خوب در اینجا و در این صورت بایستی چه اقداماتی به عنوان پیش‌زمینه و پیش اقدام انجام گیرد تا فرد بیش از این متضرر نشود و یا چنانچه پرونده‌ ای مطروحه در دادگستری اصفهان دارد، چه نکاتی را رعایت کند تا احتمال اخذ نتیجه مطلوب مورد نظر خود را در پرونده حقوقی، خانوادگی یا کیفری و مواد مخدر خود بیش از پیش سازد .

  و برای آگاهی از ترفندهای وکالتی ،اینجاست که وجود وکیلی کاردان و کارآمد و مجرب ترین وکیل اصفهان دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری بیش از پیش رخ می نماید چرا که مسلما در پرونده میزان وجود دلایل له و یا علیه یک فرد بسیار حائز اهمیت است ،اما آنچه که مهم است میزان تجربه و توانمندی یک وکیل در اصفهان برای دفاع از موکل خود به صورت حرفه ای و با سنجش دقیق از همه جوانب موجود در پرونده می باشد.

  ترازو عدلت با زنجیر


  وکیل اصفهان با تجربه ۱۸ ساله موفق وکالتی خود با صدها پرونده پیروز در زمینه های متعدد دعاوی کیفری و حقوقی در دادگاه اصفهان به شما پیشنهاد می دهد تا با استفاده و به کار گیری راهکارهای زیر امکان موفقیت خود در پرونده را افزایش دهید.

   

   فرصت ۵ دقیقه‌ای که برای خواندن این متن می گذارید برای همیشه نگرش شما را در راستای دستیابی به روشهای موفقیت در پرونده متحول خواهد کرد. پس هم اکنون قدم به قدم این ۷ نکته را به کار ببندید تا درصد پیروزی شما در پرونده حقوقی کیفری، خانوادگی و مواد مخدر افزایش یابد

   

  نکته اول: مشاوره حقوقی رایگان با وکیل اصفهان را جدی بگیرید.


  از این مهم غافل نشوید که وقتی می توانید با تماس با شماره تلفن وکیل اصفهان ۰۹۱۳۲۶۸۰۵۳۴ به صورت رایگان سوال حقوقی خود را بپرسید دیگر جای هیچگونه تعللی وجود ندارد.

   

  نکته دوم: با بی صداقتی رفوزه می‌شوید.

   

   اگرچه که تمامی نگرانی هایی که ممکن است در روند دادرسی پیش بیاید از عدم صداقت موکل با وکیل خوب اصفهان نیست اما قسمت عمده آنها از عدم صداقت نشأت می گیرد. پس لطفاً برای خودتان هم که شده سعی کنید مشکل خود را بدون کم و کاست با معروف ترین وکیل اصفهان در میان بگذارید.

   

  نکته سوم: ارزیابی ادله طرف دعوا روشی کمتر شناخته شده

   

  غفلت از این نکته یعنی نابودی ۱۰۰% پرونده شما، پس هنگامی که به دفتر وکالت علیرضا شیشه‌گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان مراجعه می کنید به دقت به سنجش میزان اصالت و راهگشایی ادله طرف دعوی خود دقت کنید ، نه آنها را هیچ بینگارید و نه بیش از توان ادله از آنها برای خود سد غیرقابل عبور بسازید.

   
  فرشته چکش و ترازو عدالت

  نکته چهارم: با قوی ترین سلاح خود به جنگ بروید.

   

  اصولا نمی توان پیروزی در یک پرونده را کمتر از پیروزی در یک جنگ نامید .پس برای چشیدن شیرینی طعم پیروزی باید همه توان خود را به کار گیرید. اگرچه که نمی‌توان حتی با نگاهی همه جانبه از سوی خبره ترین وکیل اصفهان تمامی رویدادهای یک پرونده را پیش بینی کرد اما وکیل خبره اصفهان به شما پیشنهاد می دهد تا حد ممکن ، فقط در یک پلان و نقشه راه دفاعی خاص اقدامات خود را خلاصه نکنید، بلکه چندین نقشه راه دفاعی داشته باشید و در مورد آنها با وکیل کیفری اصفهان مشورت کنید ، تا در صورت احراز عدم کارکرد یکی از آنها بلافاصله تا پیش از اتمام سیر دادرسی در دادگاه یا دادسرا اقدام دفاعی دیگری اتخاذ کنید.

   

  نکته پنجم: وکیل تضمینی اصفهان دروغ است. 


  به امید اینکه کسی به صورت تضمینی برای شما به وکالت انجام دهد نباشید چرا که امر وکالت دادگستری ضمانت پذیر نیست و وکیل دادگستری نه تنها نمی تواند بلکه نباید به موکل در هیچ پرونده‌ای تضمین پیروزی بدهد. 

   

  نکته ششم: ترسناک ترین تراژدی طرف دعوا در لایحه دفاعیه شماست.


  این حقیقت دارد که اگر شما یک پرونده در دادگاه خانواده اصفهان دارید و بهترین لایحه دفاعیه را مناسب شرایط پرونده خود توسط وکیل خانواده اصفهان علیرضا شیشه گر بنویسید، به دلیل این که برای طرف دعوی شما ممکن است دیگر راه گریزی باقی نماند، این یعنی وحشتناک‌ترین کابوس وی در پاسخ به لایحه ای که بند به بند آن با دقت و موشکافی توسط وکیل مهریه اصفهان نوشته شده است.


  مشاوره توسط وکیل پایه یک دادگستری

  نکته هفتم: به موفقیت اعتراف کن.

   

  شاید یکی از تاثیرگذار ترین حقایق هستی تاثیر شگرف انرژی های مثبت و منفی در فرکانس ارتعاشی صادر شده از افراد است و اگر به این حقیقت باور دارید دیگر فرصت را از دست ندهید. هم اکنون با تکرار افکار مثبت و نیک اندیشی در باب پرونده خود اطمینان داشته باشید که راهکارهای بهترین وکیل ملکی اصفهان در پرونده حقوقی شما و یا وکیل مواد مخدر اصفهان در پرونده مواد مخدر شما اصولا بهترین راه ها و اقدام هاست. چرا که بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم همیشه با مثبت اندیشی اقدام نموده و مایوس نخواهد گردید. 

  علیرضا شیشه گر 

  بازدید: 1300تاریخ انتشار : 1402/02/01