مقالات

مقالات

 • خانه
 • مقالات

 • معرفی بخش مقالات حقوقی و کیفری و خانواده   رشته حقوق شامل گرایش های متعددی همچون حقوق خصوصی که خود شامل حقوق خانواده و حقوق تجارت و دیگر شاخه ها همچون حقوق صنایع گاز و نفت، حقوق بین الملل، حقوق بشر و حقوق بشردوستانه ، حقوق سازمانهای بین اللملی و حقوق محیط زیست و حقوق کیفری که شامل حقوق جزا و جرم شناسی و بلاخره حقوق اداری که در آن از روابط حکومت و مردم سخن به میان می‌آید می باشد.


   نظر به اینکه اینجانب به عنوان وکیل در اصفهان مشغول به فعالیت در امور وکالت و وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشم و از آنجا که طرح مسائل حقوقی معتنابه از سوی بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم مستلزم درک نیاز و خواست عموم جامعه در ارتباط تنگاتنگ با پرونده های روزمره مردم تلقی می گردد اینجانب بر خود واجب دانستم تا با رعایت درک این پیچیدگی مسائل غامض و حقوقی صرف را بانوی ویرایش به صورت عامیانه جهت درک عموم مردم که سررشته و یا تخصص حقوقی ندارند در این قسمت بیان نمایم.


  کتاب حقوق


   فلذا از آنجا که بیشتر مباحث حقوقی مطرح در دادگستری اصفهان مسائلی همچون پرونده‌های خانواده اعم از حضانت و نفقه طلاق، مهریه، ازدواج مجدد، فسخ نکاح، الزام به تمکین و استرداد هدایای نامزدی ایا پرونده های حقوقی همانند پرونده های ملکی و چک و سفته و دعاوی تجاری و یا پرونده های کیفری همانند مواد مخدر ، ضرب و جرح و آدم‌ربایی و یا رابطه نامشروع و یا خیانت در امانت و افترا و فحاشی را شامل می گردد که بیشتر پرونده‌های موجود حسب تجربه بهترین وکیل اصفهان به نظر مردم می باشد.


   بنابراین صرفاً در این قسمت از سایت وکیل خبره در اصفهان مطالب متنوع و کاربردی حقوقی و کیفری  و خانواده را در دو بخش مقالات حقوقی و مقالات کیفری خدمت شما مردم شریف اصفهان و عزیزان پیگیر جهت مباحث حقوقی آورده جمع‌بندی کرده و تقدیم می دارم.


   این مجموعه را در سایت معتبر و علمی linkedin نیز که مشتمل بر مقالات کیفری و حقوقی و خانواده است میتوانید مشاهده فرمایید ، که دارای مطالبی بسیار متنوع و درخور در خصوص مسائل کیفری و مشکلات حقوقی و خانوادگی بوده و مسلما از نظر مردم اصفهان چنین نوشتارهای حقوقی در راستای پرونده های ایشان راهگشا و مفید فایده خواهد بود. چرا که این امر حاصل ۱۸ سال ممارست وکیل خبره اصفهان در امورات مختلف خانوادگی و حقوقی و کیفری میباشد.  کتابخانه حقوق


  در پایان رجاء واثق دارم این مجموعه ناچیز که جهت تقدیم به عموم هموطنان ارجمند و نیز به احترام به حسن نظر مردم اصفهان گردآوری گردیده و دائما به روز خواهد گردید مقبول طبع سخت پسند و بلند نظر مردم اصفهان و همه علاقه مندان به امور حقوقی و وکالتی واقع گردد و حقیر را از دعای خیر خویش فراموش و محروم نفرمایند.