وکیل خانواده اصفهان

وکیل خانواده اصفهان

 • خانه
 • وکیل خانواده اصفهان
 •  

  👪♥بهترین وکیل خانواده در اصفهان چگونه در پرونده های خانواده اقدام میکند ؟ ⚖♦️☯️✔⭐👫


  کرارا همشهریان محترم اصفهانی از ما در باب وکیل خانواده در اصفهان ،♥ وکیل خانواده اصفهان ،روند دادگاه خانواده اصفهان ، بهترین وکیل طلاق توافقی و وکیل طلاق پرسش داشته و دارند ، فلذا خواسته این دست عزیزان را اجابت نمودیم و در ادامه با نظر به بضاعت علمی و تجربه ۱۸ ساله موفق خود در زمینه پرونده های خانواده در دادگاه خانواده اصفهان پاسخهایی ، مختصر اما جامع را در این خصوص تقدیم خوانندگان محترم میداریم امید که مورد پسند افتد.

  بهترین وکیل اصفهان  

   

  آقای علیرضا شیشه گر همه تلاش خود را در پرونده ها صرف میکند و گواه بر این مدعا نتایج مثبت و رضایت موکلین از وی میباشد .


   

  ۱. بهترین وکیل طلاق اصفهان کیست ؟

   

   ۲. آیا وکیل متخصص طلاق و مهریه در اصفهان وجود دارد ؟

  ۳. اخذ گواهی وکالت تخصصی حقوق خانواده چه مزیتی برای وکیل خانواده خواهد داشت ؟


  ۴. تا چه حد وکیل متخصص پرونده خانواده❤️می تواند به عنوان بهترین وکیل مهریه اصفهان در تسریع روند مطالبه مهریه زوجه اقدام نماید ؟

   

  اختلاف زناشویی  این مجموعه سوالات برای هر فردی که می‌خواهد برای تشکیل یک پرونده و دعوای خانوادگی اقدامی را آغاز کند قبل از هر چیز ذهن وی را درگیر برای یافتن یک راهکار و پاسخی در خور مینماید ، پس به دور از هر گونه تطویل کلام سعی میکنیم جواب چنین پرسش‌هایی را ابتدا با توضیح در خصوص گواهی وکالت تخصصی حقوق خانواده به شما خواننده محترم ارائه دهیم:


  به جهت پیشرفت روز افزون انواع علوم و فنون و همچنین تعدد وجود گرایش و تخصص های مختلف در این باب ، سیر رو به رشد دانش و شاخه های مختلف علوم امری غیر قابل توقف ، بسیط و روبه گسترش بوده ، به نحوی که به حتم می توان گفت امروزه ادعاهایی از قبیل علامه بودن و یا جامع العلم بودن برای هیچ فردی متصور نیست.

   حقوق خانواده با وکیل خانواده اصفهان

   این روند صعودی ، علم حقوق را نیز متاثر از خود ساخته است و شاخه های مختلف از علم حقوق چنان گسترده شده که حتی یک حقوقدان نیز نمی تواند ادعای اشراف ۱۰۰% را نسبت به همه آنها بنماید ، بدین لحاظ گرایش حقوق خانواده نیز از این قاعده استثناء نگردیده و متخصص حاذق خود را می‌طلبد . این گرایش از دیرباز مورد توجه علاقه مندان به پرونده های خانوادگی و حقوق زوجین در یک رابطه عقد ازدواج بوده و می باشد.

   

  مزایای سپردن پرونده به علیرضا شیشه گر
   وکیل خانواده اصفهان

  تعداد پرونده های بدون شکست 

  از ۱۰۰% پرونده های موکلین با ۹۷% پیروزی قاطع و نتیجه مطلوب و منجر به شکست طرف دعوی و محکومیت قطعی

  پیشینه وکالتی

  بیش از ۱۸ سال سابقه وکالت موفق و صدها پرونده پیروز به همراه ارائه راهکارهای ابتکاری برای موکلین 

  گستره دایره  تخصص 

  وکیل حرفه ای در پرونده های خانوادگی با گواهی وکالت تخصصی ،صبور و پیگیر تا انتها   کثرت انواع پرونده های خانواده از یک سو و پیچیدگی خاص چنین پرونده‌هایی از سوی دیگر بیش از پیش می طلبد که افرادی حاذق ، و با راهنمایی های درست و آگاهی همه جانبه نسبت به مشکل و مسائل فیمابین زوجین به نحوه صحیحی این امر خطیر را تا پایان هدایت نموده ، تا با بهره گیری از تجربیات خود به رفع سریع مشکل ایشان اقدام شود

   

  در این راستا وکیل متخصص پرونده های خانواده فردی است که با طی دوره های خاص آموزشی و سپس با پشت سر گذاشتن مدارج معتبر علمی و همچنین با کسب تجربیات عملی در مورد انواع پرونده های خانواده در محکمه و دادگاه خانواده ، موفق به اخذ مدرک تخصصی گواهی وکالت حقوق خانواده از سوی کانون وکلای دادگستری اصفهان گردیده است.   مشاوره حقوقی خانواده اصفهان

  کوله بار علمی و سوابق تجربی وکیل خانواده اصفهان❤️ میتواند درجه احتمال موفقیت موکل را نه از حیث وکالت تضمینی بلکه از بعد آگاهی و وقوف کامل نسبت به پرونده خانوادگی وی بالاتر برده و از این جهت تکمیل کننده شانس پیروزی موکلین ذی حق خود باشد.

   

   

  لازم به تذکر است ، هرگونه ادعای تخصص در حقوق خانواده که متاسفانه از سوی افراد یا مجموعه های فاقد اعتبار مطرح می‌شود ، که هیچ مدرک و نشان مورد تاییدی نه از وزارت علوم و نه از دیگر مراجع ذیصلاح در این امر ندارند فاقد وجاهت علمی و اخلاقی بوده ، و صرفا به جهت عدم اطلاع مراجعین به این مبانی و فقط برای جلب نظر ایشان به صورت خلاف واقع مطرح و استناد می‌گردد .

   

  لذا چنانچه با چنین افرادی روبرو شدید به مصداق ) خوش بود گر محک تجربه آید به میان **** تا سیه روی شود هر که در او غش باشد ( می توانید از ایشان دلیل چنین ادعایی را بپرسید و گواهی وکالت تخصصی حقوق خانواده را همانگونه که در ذیل این نوشتار رویت میکنید مطالبه نمایید.  به تاریخ ۱۴۰۲/۲/۷ که این نوشتار درج میگردد از مجموع قریب به ۴ هزار نفر وکیل اصفهان شانزده نفر در تخصصهای مختلف و فقط دو نفر موفق به ا
  خذ گواهی وکالت تخصصی حقوق خانواده شده که یکی از ایشان آقای علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و وکیل خانواده اصفهان می باشد.


  گواهی وکالت تخصصی حقوق خانواده علیرضا شیشه گر وکیل خانواده اصفهان

    

  آیا میدانستید سند  نکاح از سوی زوجه قابل درخواست اجراییه  از طرف وی در دفتر عقد وازدواجی میباشد که سند نکاح زوجین در آنجا صادرشده و سپس به اداره اجرای
  اسناد رسمی اصفهان ارسال میگردد و در آنجا جهت زوجه و توقیف اموال زوج پرونده اجرایی تشکیل میگردد ؟

   

  آیا میدانستید بدون رجوع به اداره اجرای اسناد رسمی ثبت اصفهان جهت طی مراحل درخواست اجراییه بر روی سند نکاح نمیتوانید ابتدا به دادگاه رجوع کرده ودادخواست مطالبه مهریه ازسوی زوجه را مطرح کنید ؟

   

   

   وکیل خانواده اصفهان ، پاسخ این سوالات و نیز پرسشهایی از این قبیل را در این قسمت مطرح میکند.
   

  به نظر شما خواننده گرامی این مطالب چرا بیشتر افراد هنگامی که با مشکلی خانوادگی و حقوقی مواجه میشوند به جای مشورت با فامیل یا دوستان که حتی تخصص یا دانش حقوقی هم ندارند و با نظرات اشتباه مشکل آنها را پیچیده تر هم میکنند ، فراموش میکنند که ابتدا بایستی به نزد وکیل خبره در پرونده های خانواده در اصفهان رجوع  کنند.


  برای آموزش تصویری در باب استرداد هدایای نامزدی کلیک کنید 

  آموزش تصویری بررسی مهریه زوجه در یوتیوب توسط علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان
  آیا میدانستید شما میتوانید با طرح دقیق خواسته خود در امور خانوادگی و پرونده های مهریه و طلاق در اصفهان گپ و گفتی با وکیل متخصص مهریه و نیز وکیل طلاق در اصفهان داشته باشید ؟؟ به اطلاع شما سروران محترم میرساند ، ما برای رفاه حال تمامی همشهریان اصفهانی عزیز و حتی تمامی هموطنان ارجمند کشور عزیزمان ایران ازتمامی شهرها  مشاوره رایگان تلفنی  را در نظر گرفته ایم .

  قانون و حمایت خانواده


  ما جهت آسایش 
  شما همشهری گرانقدر صرفا باشماره گیری ۰۹۱۳۲۶۸۰۵۳۴   شماره بهترین وکیل خانواده اصفهان در امور خانوادگی و کیفری و حقوقی رابا پیروزی در بسیاری پرونده های مهم و طولانی که با صبر به بهترین نتیجه جهت موکل تبدیل گردیده را در اختیار شما قرار میدهیم .


  ما از خود یک نتیجه و یک خاطره مثبت برای شما بر جای میگزاریم، صدق گفتار وکیل خانواده در اصفهان و وکیل متخصص مهریه و طلاق اصفهان را میتوانید در 
  نمونه آرای مثبت حقوقی وکیفری وهمچنین آراء موفق در پرونده های خانواده در این قسمت مطالعه کنید. نمونه کارهای ما که در آنها به نفع موکلین خود رای گرفته ایم گواه بر این ادعا است که از هنگامی که وکیل خانواده اصفهان در پرونده موکلین خود اعلام وکالت مینماید ،ازهمه توان حقوقی و قانونی خود جهت پیروزی موکل در پرونده استفاده میکند.

  البته این امر ثمره تضمین نمیباشد بلکه با تلاش مداوم و پیگیری خستگی ناپذیر و مستمر وکیل خوب خانواده اصفهان برای شما موکلین ارجمند به شکل کاملا ملموس که آن را روند رو به پیشرفت پرونده خانواده خود دراصفهان تجربه خواهید کرد .


   انتخاب خبره ترین  و برترین  وکیل خانواده اصفهان برای تمام همشهریان عزیز و حتی شهرستان های دیگر همچون شاهین شهر ،فولاد شهر، میمه ،گز و برخوار ،دولت آباد  ،خوراسگان ،شهرضا ،خمینی شهر ،نجف آباد ،فلاورجان و زرین شهر ،مبارکه ،دهاقان وجرقویه از اولویت های افرادی می باشد که میخواهند از تجربیات موفق ۱۸ ساله بهترین وکیل حقوقی اصفهان بهره ببرند  می باشند.

   

  قانون و خانواده


  وکیل خوب در اصفهان برای پرونده های خانواده ابتدا با شنیدن صحبتهای موکل 🔴و چنانچه پرونده ای در دادگاه مطرح داشته باشد با مطالعه آن پرونده و بررسی کلیه جوانب با تجربه ۱۸ ساله وکالت موفق خود  چنانچه به هر دلیل قانونی درصد پیشرفت و موفقیت پرونده کم باشد موکل را در جریان میگذارد .

  در اینجا میتوانید جهت اطلاع از منع زوجه جهت اشتغال از وکیل خانواده در اصفهان کمک بخواهید  وی ابتدا  سعی در صلح و سازش بین زوجین خواهد نمود و اگر امکان صلح و سازش وجود نداشته باشد به طرح دعوا اقدام می نماید و در تمام مراحل با مشاوره کارساز و مطمئن دعوی شما را در کمترین زمان با کسب بهترین نتیجه به پایان می رساند. خلاصه اینکه با  انتخاب  وکیل خانواده خوب در اصفهان وی با بهره گیری از تبحر علمی و صبرعملی خود  احتمال موفقیت پرونده شمارا  افزایش میدهد .

   

  گفتمان بهترین وکیل خانواده اصفهان در خصوص پرونده های  خانواده از دیدگاه قانون چیست ؟

   


  در این قسمت  بهترین وکیل خانواده اصفهان  با بهره گیری از مواد قانونی شما را بیشتر با امور مربوط به دعاوی خانوادگی آشنا میسازد . دعاوی خانوادگی در صلاحیت دادگاه خانواده است. وکیل موفق و خبره در پرونده های خانواده در اصفهان به شما میگوید که برطبق ماده ۴ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ رسیدگی به امور زیردر صلاحیت دادگاه خانواده است. 


  صلاحیت محاکم خانواده


  ۱.نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن
  ۲.نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
  ۳.شروط ضمن عقد نکاح
  ۴.ازدواج مجدد
  ۵.استرداد جهیزیه
  ۶.مهریه
  ۷.نفقه زوجه
  ۸.اجرت المثل ایام زوجیت۹.تمکین و نشوز، طلاق۱۰. رجوع، فسخ و انفساخ نکاح۱۱. بذل مدت و انقضای آن۱۲.حضانت و ملاقات طفل
  ۱۳.نسب، رشد، حجر و رفع آن ۱۴.ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران ۱۵.وصایت در امور مربوط به آنان، نفقه اقارب 
  ۱۶.امور راجع به غایت مفقود الاثر
  ۱۷.سرپرستی کودکان بی سرپرست و فرزند خواندگی 
  ۱۸.اهدای جنین
  ۱۹.
  تغییر جنسیت
  ۲۰.تمکین زوجه 
  ۲۱.استفاده از حق حبس زوجه باکره 

  نگاه بهترین وکیل خانواده اصفهان در مورد طلاق چیست ؟

   

  طلاق


  اولین علت اصلی طلاق در جامعه‌ ایران، نداشتن شناخت مناسب زن و شوهر نسبت به یکدیگر پیش از ازدواج است. به بیان دیگر خانواده و خود فرد نسبت به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری شریک آینده زندگی‌اش آگاهی ندارد.

  دلیل دیگر طلاق در جامعه‌ ایران‌ بر اساس نظر وکیل توانا و متخصص در پرونده های خانواده در اصفهان نداشتن تفاهم و عدم توانایی زن و شوهر در گفتگو کردن است.

  متاسفانه از هر ۱۰ زوج، کمتر از ۳ زوج توانایی گفت‌ وگو کردن به شیوه مناسب را دارند.

  باید به این مسئله توجه داشت که وقتی نتوان با گفت‌ وگو به حل مسئله‌ای پرداخت، مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

  دلیل دیگر طلاق دخالت هایی است که بیشتر از طرف خانواده ها به وجود میاید. متاسفانه بسیاری از زن و شوهرها این اجازه را به خانواده‌هایشان می‌دهند که از همان روزهای اول ازدواج در زندگی‌شان مداخله كنند. علت این دخالت به وابستگی فرد به خانواده اش برمیگردد.

  طلاق بین زوجین   وکیل خوب طلاق ومهریه در اصفهان طلاق را به چه انواعی تقسیم میکند؟

  طلاق به دو نوع رجعی و بائن تقسیم خواهد شد و طلاق بائن نیز به طلاق خلع و مبارات تقسیم میشود.

  نظر حقوقی بهترین وکیل طلاق اصفهان در مورد روشهای طلاق قانونی چیست ؟

  در این رابطه وکیل خوش انصاف و پیگیر پرونده خانواده در اصفهان میگوید که ،ساده ترین شکل وقوع طلاق زمانیست که زن و شوهر بر مساله طلاق توافق داشته باشند و دیگر مایل به ادامه زندگی با هم نباشند. این نوع طلاق به طلاق توافقی معروف است که از اختیار مرد در طلاق ناشی میشود. 


  نوع دیگر طلاق که اساس تمام قوانین طلاق میباشد طلاق به خواست و اراده مرد است.

  طلاق از طرف زوجه که این نوع طلاق تنها در صورتی است که زوجه یکی از شروط ضمن عقد را داشته باشد.

  طلاق توافقی از سوی وکیل خوب طلاق در اصفهان  چه صورتی میباشد؟

   

   
  زمانه عوض شده است. این فقط انتخاب همسر و ازدواج نیست که دور از همه رسوم سنتی و حرف و حدیث‌های فامیل انجام می‌شود؛ حتی طلاقی که دعوا و تهدید و قشون‌کشی خانوادگی با خود داشت، حالا به اتفاقی آرام و بی‌سر و صدا تبدیل شده است به نام طلاق توافقی! انگار نه انگار این زوجی که کنار یکدیگر روی صندلی‌های دادگاه خانواده نشسته‌اند، چند سالی از عمرشان را زیر یک سقف با یکدیگر هدر داده‌اند.
  آن‌ها همین که از آن چند سال حرف می‌زنند، می‌گویند: هم اون خوب بود و هم من؛ ولی با هم تفاهم نداشتیم.

  صورت جلسه طلاق توافقی

  طلاق توافقی بدین شکل است که مرد و زن پس از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح تشخیص ندادند میتوانند با توافق در خصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند  بعد از ثبت نام در سامانه بهزیستی برای چند جلسه مشاوره با هم نزد مشاور رفته و با اخذ جوابیه از سوی وی نسبت به ثبت دادخواست طلاق در دفتر خدمات الکترونیک قضایی اقدام مقتضی مینمایند، که این روند تا هنگام صدور حکم به طلاق توافقی و صدور رای به عدم سازش زوجین یا همان گواهی عدم امکان سازش از سوی محکمه خانواده جهت ارائه به دفتر و محضر ازدواج و طلاق رسمی در حدود ۱ ماه و نیم الی ۲ ماه زمان بر میباشد و سپس زوجین  برای طلاق توافقی اقدام میکنند. 


  تعریف طلاق از طرف زوجه در بیان مطمئن ترین ومجرب ترین وکیل خانواده اصفهان چطور است ؟ اگر طلاق از طرف زن توسط وکیل خوب خانواده اصفهان انجام شود چه مزایایی دارد؟


  آیا زن صرفا به دلیل نداشتن تفاهم میتواند از مرد طلاق بگیرد؟

  در صورتیکه زن رابطه نامشروع انجام داده باشد مهریه به او تعلق میگیرد؟

  در صورتیکه زن طلاق بگیرد مهریه را هم میتواند مطالبه کند؟

  آیا زن میتواند ضمن طلاق جهیزیه خود را هم مسترد کند؟

  طلاق از طرف زوجه (زن)اگر زن یکی از این شروط ۱۲ گانه را داشته باشد از ناحیه مرد وکیل است خودش شخصاً یا با انتخاب فرد دیگری به عنوان وکیل به دادگاه مراجعه کند و پس از اثبات آن، درخواست طلاق کند.

  اثبات داشتن هر یک از این شروط با زن میباشد و در صورتیکه زن وکالت در طلاق داشته باشد باید وکیلی برای  مرد بگیرد تا بتواند برای طلاق اقدام کند. (شروط ۱۲ گانه در قسمت پائین برای شما توضیح داده شده است.)

   

  اختلاف زوجین


  اگر طلاق از طرف زن توسط وکیل عالی طلاق در اصفهان انجام شود چه مزایایی دارد؟

  در صورت داشتن شروط۱۲ گانه حدودا ۷ ماه زمان میبرد.

  با تشخیص محکمه خانواده اصولا نیازی به حضور زن در دادگاه نمیباشد.

  اصولا نیازی به حضور زن در جلسات داوری نمیباشد.

  تمامی حق و حقوق زوجه مانند مهریه و نفقه را وکیل با حصول شرایط مقتضی میتواند بگیرد.

  اجرای صیغه طلاق بدون حضور زن میباشد.

  در صورتیکه زن یکی از شروط ۱۲ گانه در عقد را داشته و دچار عسر و حرج باشد میتواند تمامی حقوق خود را توسط بهترین وکیل طلاق و مهریه اصفهان مطالبه کند؟

  بله یعنی میتواند مهریه و نفقه و اجرت المثل را به طور کامل مطالبه نماید و در صورتیکه وکیل خوب طلاق در اصفهان را به همراه داشته باشد ممکن است دیگر نیازی به حضور زن در هیچ یک از مراحل نباشد.

  با کلیک بر روی لینک روبرو عکس اینفوگرافیک و جذاب آموزشی  شروط ۱۲ گانه ضمن عقد ازدواج که از سوی بهترین و خبره ترین وکیل طلاق و خانواده اصفهان بیان میگردد را مشاهده کنید 

   

  اگر مرد به مدت شش ماه نفقه زن را پرداخت نکند.

  اگر زن بتواند سوء رفتار مرد را اثبات کند.

  اگر مرد بیماری خطرناکی که قابل درمان نباشد داشته باشد.

  اگر مرد دیوانه باشد و امکان فسخ وجود نداشته باشد.

  مرد به کاری اشتغال داشته باشد که مخالف آبروی زن باشد.

  محکوم شدن مرد به مجازات ۵ سال حبس و یا بیشتر.

  اعتیاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی که به زندگی آسیب وارد شود.

  غیبت و ترک زندگی از طرف مرد به مدت شش ماه پشت سر هم.

  محکومیت مرد به هر جرم و مجازات های تعزیری و حدی.

  بچه دار نشدن مرد بعد از گذشت پنج سال.

  مفقود الاثر شدن مرد بعد از شش ماه از مراجعه زن به دادگاه.

  ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر خود.

  زن در صورتیکه وکالت در طلاق داشته باشد برای اجرای آن حتما باید برای مرد وکیل بگیرد و برای خودش هم اگر وکیل بگیرد دیگر نیازی به حضورش نمیباشد.

  و میتواند از وجود وکیل کارکشته خانواده در اصفهان بهره ببرد . 


  دعوی خانوادگی


  طلاق از طرف زوج (مرد) از سوی وکیل مجرب خانواده در اصفهان به چه ترتیبی است ؟

  طلاق از طرف زوج (مرد) مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در قانون مدنی (پرداخت حق و حقوق زن اعم از مهریه و نفقه و اجرت المثل و شرط تنصیف دارایی (شرط نصف شدن اموال مرد و دادن تا نصف آن به زن)) در هر زمان برای طلاق همسرش اقدام کند.

  اگر طلاق از طرف مرد توسط وکیل عالی طلاق و خانواده ومهریه در اصفهان انجام شود چه نکاتی را در بر دارد؟

   

  تعیین تکلیف مهریه در طلاق از طرف مرد

  نفقه در طلاق از طرف مرد باید پرداخت شود

  تعلق گرفتن اجرت المثل اگر طلاق از طرف مرد باشد

  شرط تنصیف دارایی اجرا خواهد شد

  حضانت فرزند مطابق قانون است

  حق رجوع و بازگشت به زن برای مرد در نظر گرفته شده است و مرد میتواندبه دلیل اینکه طلاق رجعی یعنی مرد حق رجوع به همسرش را در زمان عده بدون نیاز به تشریفات دارددر زمان عده بدون نیاز به تشریفات به زن رجوع نماید.

  دادگاه در تمام موارد درخواست طلاق به جز طلاق توافقی باید به دلیل ایجاد صلح و سازش موضوع را به داوری ارجاع کند.

  دادگاه نظر داوران را بررسی میکند و بعد از اینکه آن را بررسی کرد رای را صادر میکندو اگر نظر داوران را نپذیرد با گفتن دلیل آن را رد میکند.

  حال آنکه مرد میتواند برای طلاق در صورتیکه خود قصد انجام مراحل طلاق را نداشته باشداز بهترین وکیل طلاق در اصفهان آن را درخواست کند .

  اگر طلاق از طرف مرد توسط وکیل مجرب خانواده اصفهان انجام شود چه مزایایی دارد؟

   

  مدت زمان آن حدودا ۵ ماه خواهد بود.

  اصولا نیازی به حضور مرد در دادگاه نمیباشد.

  در جلسه داوری نیازی به حضور مرد نخواهد بود.

  نحوه پرداخت حقوق زن را میتواند به وکیل واگذار کند.

  اجرای صیغه طلاق هم بدون حضور مرد و توسط وکیل میباشد.

   

  چنانچه طلاق از طرف مرد باشد باید تکلیف موارد زیر را که از سوی وکیل خوب طلاق و مهریه در اصفهان بیان میگردد مشخص نماید:

   

   

   

   

   

  مشاوره با وکیل خانواده


  تعیین و تکلیف مهریه در طلاق از طرف مرد

  مهریه به مالی گفته می شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زوجه خود می پردازد یا مکلف به پرداخت می شود.

  در صورتیکه مهریه عندالمطالبه باشد تحت هر شرایطی باید به زن پرداخت شود ودر صورتیکه مهریه عندالاستطاعه باشد زن باید توانایی مالی را ثابت کند و یااموال ایشان را بعد از معرفی توقیف کند.

  در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد میتواند دادخواست اعسار داده تا در صورت پذیرش مهریه به صورت اقساط به زن پرداخت شود و دادخواست طلاق از طرف مرد با دادخواست اعسار منافاتی با هم ندارند.

  نفقه در طلاق از طرف مرد باید پرداخت شود

  نفقه عبارتست از همه ی نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسكن. البسه.

  غذا. اثاث منزل و هزینه های درمانی و بهداشتی و هر آنچه را به صورت عادت یا احتیاج لازمه زندگی وی باشد.

  میزان نفقه را دادگاه بر اساس شئونات اجتماعی و خانوادگی زن و درآمد مرد تعیین خواهد کرد

  و مرد موظف به پرداخت آن خواهد بود.

  تعلق گرفتن اجرت المثل در بیان بهترین و خبره ترین وکیل نفقه و خانواده دراصفهان اگر طلاق از طرف مرد باشد

  اصل بر اینست که زن قصد این را ندارد که کارهای منزل را به صورت رایگان انجام دهد.حال چنانچه زن در انجام کارهای خانه‌داری از ابتدا قصد و نیت تبرع و به اصطلاح رایگان داشته باشد، نمی‌تواند اجرت‌المثل ایام زوجیت را بگیرد و در این صورت نحله به ایشان تعلق خواهد گرفت.

   

  در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد باید اجرت المثل زن را پرداخت نماید که معمولا مبلغ اجرت المثل را دادگاه با توجه به مسئولیتهای زن در خانه و سالهایی که با یکدیگر زندگی کرده اند تعیین خواهد کرد.

  شرط تنصیف دارایی از سوی بهترین وکیل مهریه و طلاق اصفهان چگونه اجرا خواهد شد؟


  یکی از شروطی که در قباله نکاح وجود دارد و زوجین آن را امضا می کنند شرط انتقال تا نصف دارایی شوهر است. (این میزان نباید از نیمی از اموال تجاوز کند اما ممکن است کمتر از نصف اموال باشد یعنی ربع، خمس و مقادیری از این قبیل.)

  طبق بند «الف» شرایط ضمن عقد مندرج درسند ازدواج، چنانچه طلاق بنا به درخواست مرد باشد و طبق تشخیص دادگاه،  تقاضای طلاق ناشی از تخلف زن از وظایف همسری یا سوء اخلاق و رفتار وی نباشد، زوج مكلف است تا نصف دارایی موجود خود را كه در ایام زناشویی با زوجه به دست آورده یا معادل آن را، بصورت بلاعوض به زن منتقل نماید.

  در صورت طلاق، زوج مكلف نیست به طور قطع نصف اموال خویش را به زوجه منتقل کند، بلكه آنچه در این شرط مورد لحاظ قرار می گیرد، تا نصف اموال است، نه نصف اموال به طور مطلق. همچنین اجرای این شرط كه چه مقدار از اموال زوج به زوجه منتقل می شود، به نظر دادگاه بستگی دارد كه حسب مورد ممكن است حكم به یك پنجم یا یك چهارم اموال وی صادر كند.


  دعاوی زناشویی


  حضانت فرزند مطابق قانون در بیان بهترین وکیل حضانت در اصفهان چگونه است؟


  بعد از طلاق از طرف مرد در صورتیکه فرزند دختر داشته باشند حضانتش تا سن ۷ سالگی با مادر و تا سن ۹ سالگی با پدر است و در صورتیکه فرزند پسر باشد حضانتش تا سن ۷ سالگی با مادر و تا سن ۱۵ سالگی با پدر خواهد بود.

  نفقه فرزند نیز توسط پدر باید پرداخت شود. بعد از رسیدن دختر به سن ۹ و پسر به سن ۱۵ سالگی ایشان دیگر از سن حضانت خارج شده و میتوانند به اختیار خود با پدر و یا مادر زندگی کنند.البته بعد از اثبات رشد در دادگاه خانواده و بررسی پرونده مطروحه .   مختصری در باب پرونده های خانواده  به زبان بسیار ساده و نه به زبان پر تکلف حقوقی 

   

  نکته اول : سعی در سازش بین زوجین 

   وکیل خانواده اصفهان علیرضا شیشه گر

  بر ارباب خرد و دانایان به امورات اجتماعی پوشیده نیست که نه فقط بر یک  وکیل خوب در اصفهان   که بر هر فرد عاقل و خرد پناهی که وجدانی روشن و دلسوز داشته باشد از کمترین اعمال خدا پسندانه که همگان تأیید میکنند , ابتدای یک مراجعه جهت امر یا پرونده خانواده این است که تمام تلاش خود را  در جهت سازش بین زوجین کند چه اینکه رسول اکرم فرمودند هیچ  مباهی نزد پروردگار بدتر از طلاق نیست .

  ما أحَلَّ اللّه ُ شيئا أبغَضَ إلَيهِ مِن الطَّلاقِ .

  پروردگار هیچ چيزى را كه نزد او منفورتر از طلاق باشد، حلال نكرده است.

   طلاق


  و با درخواست از بزرگتر ایشان یا ارجاع به نزد مشاور خانواده و روانکاو سعی در آرامش ایشان کند و اما بعد اگر چنانچه اختلاف زوجین آنقدر بالا بود که حسب ایه شریفه از هم جدا شوند بهتر باشد خوب در این جا  هم راهکار های متعدد قانونی به کمک خانواده ها آمده ازان جمله است طلاق توافقی 


  نکته دوم : تمکین و نفقه به چه معناست ؟

   

  نفقه یعنی خرج خوراک و پوشاک و مسکن زوجه که بایستی در حد متعارف و شوونات زوجه از سوی زوج جهت وی تامین کند .زوج میتواند از زنی که با وی عقد نکاح بسته و مدخوله وی باشد در صورت اینکه زن از منزل مشترک برود و تمکین نکند علیه وی دادخواست تمکین بدهد و تمکین،عام یعنی وظایف نگهداری زندگی و تمکین خاص یعنی زناشویی را بخواهد. 

   و البته این حق برای زن هم متصور است که در دادگاه علت عدم تمکین خود را بازگو کند حال ممکن است سوء رفتار زوج یا ضرب و جرح زوجه از سوی زوج سبب این عدم تمکین باشد که بهره گیری از این حق عینا در ماده ۱۱۱۵ قانون مدنی برای زن و اختیار زوجه در گرفتن مسکن جداگانه پیش بینی گردیده است ، یا هر دلیلی که زوجه میگوید که امنیت جانی و مالی و روانی ندارد و صد البته دادگاه در هر مورد بررسی و در صورت لزوم حکم به قبولی یا رد دعوی تمکین میدهد.


  عدم تمکین حق زوجه و دختری است که باکره بوده و بکارت وی دست نخورده است است تا زمانی که مهریه  به وی پرداخت شود واز این باب زوج نمیتواند از این حق قانونی خود بهره برده و جهت الزام به تمکین زن خود دادخواستی بدهد البته به غیر از موارد دخول در قبل به ضم اول که اثبات آن نیز مشکل و نادر است و این حق زوجه که هنوز بکارت دارد را  حق حبس زوجه گویند که در قانون تصریح شده است.

  نکته سوم : آیا درخواست مهریه یعنی من طلاق میخواهم 

  اول اینکه همه باید بدانند اخذ مهریه از طرف زوجه از زوج به معنای طلاق خواستن نیست . 
  برای مشاوره و آگاهی بیشتر جهت اطلاع از حقوق زن جهت دریافت مهریه و یا حقوق مرد در مورد با 
   تدلیس در نکاح توسط زوجه  با وکیل خانواده اصفهان در ارتباط باشید .

  اولا مهریه از حقوق زنان است و در دین و عرف و عقل صراحتی بر این مورد دارند.
   مورد دوم اینکه  حال بر فرض مردی عدم توانایی در پرداخت یکجای مهریه زوجه را دارد خوب ، اینجا هم قانون حق داده به زوج که دادخواست اعسار بدهد و تقاضای تقسیط مهریه و صداق زوجه را بنماید.  تا اینجا تکلیف زوجین مختصر روشن شد.جهت تماس با بهترین وکیل طلاق اصفهان و  آگاهی از حقوق زوجه در عقد موقت با ما در ارتباط باشید.  

  و اگر مردی خواست زنش را طلاق دهد  میبایستی تکلیف حقوق مالی وی اعم از مهریه ،نفقات معوقه ، تنصیف دارایی ،اجرت المثل ایام زوجیت و ...را  مشخص سازد.  جدایی زوجین

  اما اگر کراهت از طرفین بود اینجا هم قانون گذار تکلیف را مشخص کرده که آن به طلاق توافقی در زبان عموم مردم سخن گفته میشود و دادگاه با بررسی و البته جلسات در حضور  مشاور بهزیستی و اعلام نظر  مشاور خانواده  باز هم ابتدا سعی در سازش کرده چنانچه مقدور نشد  حکم به گواهی عدم امکان سازش به طرفین میدهد که بتوانند به دفترخانه جهت طلاق رجوع کنند.


  نکته چهارم : حضانت یعنی چه ؟

  حضانت یعنی سرپرستی فرزند که تا ۷ سال چه فرزند پسر یا دختر باشد با مادر و سپس با پدر است و با رشید شدن فرزند خودش میتواند دادخواست رشد بدهد و انتخاب کند که با کدام زندگی کند.     ((در این بین چنانچه فرزندی هم باشد تکلیف آن و ملاقات یا حضانت وی در دادنامه و رای دادگاه خانواده ذکر میشود))

   قانون حتی برای پدر یا مادری که دیگری را از دیدن فرزند مشترک محروم کند نهاد قانونی  به نام دستور موقت ملاقات فرزند مشترک  پیش بینی کرده که به سرعت و پیش از صدور حکم در ماهیت دعوی حضانت دادگاه نسبت به تایین روز و ساعاتی  جهت ملاقات فرزند مشترک معین میکند.


  علیرضا شیشه گر ،موفق در پرونده های خانواده (طلاق و مهریه ) مواد مخدر ،کیفری و حقوقی وکیل عالی در اصفهان