وکالت دعاوی خانواده

وکالت دعاوی خانواده

 • خانه
 • وکالت دعاوی خانواده
 •  

  👪بهترین وکیل خانواده در اصفهان چگونه در پرونده های خانواده اقدام میکند ؟👫


  به نظر شما خواننده گرامی این مطالب چرا بیشتر افراد هنگامی که با مشکلی خانوادگی و حقوقی مواجه میشوند به جای مشورت با فامیل یا دوستان که حتی تخصص یا دانش حقوقی هم ندارند و با نظرات اشتباه مشکل آنها را پیچیده تر هم میکنند ، فراموش میکنند که ابتدا بایستی به نزد وکیل خبره در پرونده های خانواده در اصفهان رجوع  کنند.


  کرارا همشهریان محترم اصفهانی از ما در باب وکیل خانواده در اصفهان ،وکیل خانواده اصفهان ،روند دادگاه خانواده اصفهان ، بهترین وکیل طلاق توافقی و وکیل طلاق پرسش داشته و دارند ، فلذا خواسته این دست عزیزان را اجابت نمودیم و در ادامه با نظر به بضاعت علمی و تجربه ۱۵ ساله موفق خود در زمینه پرونده های خانواده در دادگاه خانواده اصفهان پاسخهایی ، مختصر اما جامع را در این خصوص تقدیم خوانندگان محترم میداریم امید که مورد پسند افتد.   و با طرح دقیق خواسته خود در امور خانوادگی و پرونده های مهریه و طلاق در اصفهان گپ و گفتی با وکیل خوب پرونده خانواده در اصفهان داشته باشند ؟؟ آیا شما میدانستید ما برای رفاه حال تمامی همشهریان اصفهانی عزیز و حتی تمامی هموطنان ارجمند کشور عزیزمان ایران ازتمامی شهرها  مشاوره رایگان تلفنی  را در نظر گرفته ایم ؟؟

  قانون و حمایت خانواده


  ما جهت آسایش شما همشهری گرانقدر صرفا باشماره گیری 
  ۰۹۱۳۲۶۸۰۵۳۴   شماره بهترین وکیل خانواده اصفهان در امور خانوادگی و کیفری و حقوقی رابا پیروزی در بسیاری پرونده های مهم و طولانی که با صبر به بهترین نتیجه جهت موکل تبدیل گردیده را در اختیار شما قرار میدهیم .

  ما از خود یک نتیجه و یک خاطره مثبت برای شما بر جای میگزاریم، صدق گفتار وکیل خانواده در اصفهان را میتوانید در 
  نمونه آرای  حقوقی  و کیفری و  خانواده در این قسمت مطالعه کنید نمونه کارهای ما که در آنها به نفع موکلین خود رای گرفته ایم گواه بر این ادعا است که از هنگامی که وکیل خانواده اصفهان در پرونده موکلین خود اعلام وکالت مینماید ،ازهمه توان حقوقی و قانونی خود جهت پیروزی موکل در پرونده استفاده میکند.

  البته این امر حاصل تضمین نیست بلکه با تلاش مداوم و پیگیری خستگی ناپذیر و مستمر وکیل خوب خانواده اصفهان برای شما موکلین ارجمند به شکل کاملا ملموس که آن را روند رو به پیشرفت پرونده خانواده خود دراصفهان تجربه خواهید کرد .


   انتخاب خبره ترین  و برترین  وکیل خانواده اصفهان برای تمام همشهریان عزیز و حتی شهرستان های دیگر همچون شاهین شهر ،فولاد شهر، میمه ،گز و برخوار ،دولت آباد  ،خوراسگان ،شهرضا ،خمینی شهر ،نجف آباد ،فلاورجان و زرین شهر ،مبارکه ،دهاقان وجرقویه از اولویت های افرادی می باشد که میخواهند از تجربیات موفق ۱۵ ساله بهترین وکیل حقوقی اصفهان بهره ببرند  می باشند.


  قانون و خانواده


  وکیل خوب در اصفهان برای پرونده های خانواده ابتدا با شنیدن صحبتهای موکل 🔴و چنانچه پرونده ای در دادگاه مطرح داشته باشد با مطالعه آن پرونده و بررسی کلیه جوانب با تجربه ۱۵ ساله وکالت موفق خود  چنانچه به هر دلیل قانونی درصد پیشرفت و موفقیت پرونده کم باشد موکل را در جریان میگذارد .

  بهترین وکیل خانواده اصفهان  ابتدا  سعی در صلح و سازش بین زوجین خواهد نمود و اگر امکان صلح و سازش وجود نداشته باشد به طرح دعوا اقدام می نماید و در تمام مراحل با مشاوره کارساز و مطمئن دعوی شما را در کمترین زمان با کسب بهترین نتیجه به پایان می رساند. خلاصه اینکه با  انتخاب  وکیل خانواده خوب در اصفهان وی با بهره گیری از تبحر علمی و صبرعملی خود  احتمال موفقیت پرونده شمارا  افزایش میدهد .

   

  گفتمان بهترین وکیل خانواده اصفهان در خصوص پرونده های  خانواده از دیدگاه قانون چیست ؟ 
   

  در این قسمت  بهترین وکیل خانواده اصفهان  با بهره گیری از مواد قانونی شما را بیشتر با امور مربوط به دعاوی خانوادگی آشنا میسازد . دعاوی خانوادگی در صلاحیت دادگاه خانواده است. وکیل موفق و خبره در پرونده های خانواده در اصفهان به شما میگوید که برطبق ماده ۴ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ رسیدگی به امور زیردر صلاحیت دادگاه خانواده است.

  ۱.نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن
  ۲.نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
  ۳.شروط ضمن عقد نکاح
  ۴.ازدواج مجدد
  ۵.استرداد جهیزیه
  ۶.مهریه
  ۷.نفقه زوجه
  ۸.اجرت المثل ایام زوجیت۹.تمکین و نشوز، طلاق۱۰. رجوع، فسخ و انفساخ نکاح۱۱. بذل مدت و انقضای آن۱۲.حضانت و ملاقات طفل
  ۱۳.نسب، رشد، حجر و رفع آن ۱۴.ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران ۱۵.وصایت در امور مربوط به آنان، نفقه اقارب 
  ۱۶.امور راجع به غایت مفقود الاثر
  ۱۷.سرپرستی کودکان بی سرپرست
  ۱۸.اهدای جنین۱۹.تغییر جنسیت.


  نگاه بهترین وکیل خانواده اصفهان در مورد طلاق چیست ؟


  طلاق


  اولین علت اصلی طلاق در جامعه‌ ایران، نداشتن شناخت مناسب زن و شوهر نسبت به یکدیگر پیش از ازدواج است. به بیان دیگر خانواده و خود فرد نسبت به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری شریک آینده زندگی‌اش آگاهی ندارد.

  دلیل دیگر طلاق در جامعه‌ ایران‌ بر اساس نظر وکیل توانا و متخصص در پرونده های خانواده در اصفهان نداشتن تفاهم و عدم توانایی زن و شوهر در گفتگو کردن است.

  متاسفانه از هر ۱۰ زوج، کمتر از ۳ زوج توانایی گفت‌ وگو کردن به شیوه مناسب را دارند.

  باید به این مسئله توجه داشت که وقتی نتوان با گفت‌ وگو به حل مسئله‌ای پرداخت، مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

  دلیل دیگر طلاق دخالت هایی است که بیشتر از طرف خانواده ها به وجود میاید. متاسفانه بسیاری از زن و شوهرها این اجازه را به خانواده‌هایشان می‌دهند که از همان روزهای اول ازدواج در زندگی‌شان مداخله كنند. علت این دخالت به وابستگی فرد به خانواده اش برمیگردد.

   وکیل خوب طلاق ومهریه در اصفهان طلاق را به چه انواعی تقسیم میکند؟

  طلاق به دو نوع رجعی و بائن تقسیم خواهد شد و طلاق بائن نیز به طلاق خلع و مبارات تقسیم میشود.

  نظر حقوقی بهترین وکیل طلاق اصفهان در مورد روشهای طلاق قانونی چیست ؟

  در این رابطه وکیل خوش انصاف و پیگیر پرونده خانواده در اصفهان میگوید که ،ساده ترین شکل وقوع طلاق زمانیست که زن و شوهر بر مساله طلاق توافق داشته باشند و دیگر مایل به ادامه زندگی با هم نباشند. این نوع طلاقبه طلاقتوافقی معروف است که از اختیار مرد در طلاق ناشی میشود. 


  نوع دیگر طلاق که اساس تمام قوانین طلاق میباشد طلاق به خواست و اراده مرد است.

  طلاق از طرف زوجه که این نوع طلاق تنها در صورتی است که زوجه یکی از شروط ضمن عقد را داشته باشد.

  طلاق توافقی از سوی وکیل خوب طلاق در اصفهان  چه صورتی میباشد؟

  زمانه عوض شده است. این فقط انتخاب همسر و ازدواج نیست که دور از همه رسوم سنتی و حرف و حدیث‌های فامیل انجام می‌شود؛ حتی طلاقی که دعوا و تهدید و قشون‌کشی خانوادگی با خود داشت، حالا به اتفاقی آرام و بی‌سر و صدا تبدیل شده است به نام طلاق توافقی! انگار نه انگار این زوجی که کنار یکدیگر روی صندلی‌های دادگاه خانواده نشسته‌اند، چند سالی از عمرشان را زیر یک سقف با یکدیگر هدر داده‌اند.

  آن‌ها همین که از آن چند سال حرف می‌زنند، می‌گویند: هم اون خوب بود و هم من؛ ولی با هم تفاهم نداشتیم.

  طلاق توافقی بدین شکل است که مرد و زن پس از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح تشخیص ندادند میتوانند با توافق در خصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند برای طلاق توافقی اقدام کنند. 

   

  تعریف طلاق از طرف زوجه در بیان مطمئن ترین ومجرب ترین وکیل خانواده اصفهان چطور است ؟ اگر طلاق از طرف زن توسط وکیل خوب خانواده اصفهان انجام شود چه مزایایی دارد؟


  به طور مختصر شروط ۱۲ گانه ضمن عقد ازدواج را بیان میکنیم

  آیا زن صرفا به دلیل نداشتن تفاهم میتواند از مرد طلاق بگیرد؟

  در صورتیکه زن رابطه نامشروع انجام داده باشد مهریه به او تعلق میگیرد؟

  در صورتیکه زن طلاق بگیرد مهریه را هم میتواند مطالبه کند؟

  آیا زن میتواند ضمن طلاق جهیزیه خود را هم مسترد کند؟

  طلاق از طرف زوجه (زن)اگر زن یکی از این شروط ۱۲ گانه را داشته باشد از ناحیه مرد وکیل است خودش شخصاً یا با انتخاب فرد دیگری به عنوان وکیل به دادگاه مراجعه کند و پس از اثبات آن، درخواست طلاق کند.

  اثبات داشتن هر یک از این شروط با زن میباشد و در صورتیکه زن وکالت در طلاق داشته باشد باید وکیلی برای  مرد بگیرد تا بتواند برای طلاق اقدام کند. (شروط ۱۲ گانه در قسمت پائین برای شما توضیح داده شده است.)

   

  اختلاف زوجین


  اگر طلاق از طرف زن توسط وکیل عالی طلاق در اصفهان انجام شود چه مزایایی دارد؟

  در صورت داشتن شروط۱۲ گانه حدودا ۵ ماه زمان میبرد.

  نیازی به حضور زن در دادگاه نمیباشد.

  نیازی به حضور زن در جلسات داوری نمیباشد.

  تمامی حق و حقوق زوجه مانند مهریه و نفقه را وکیل میتواند بگیرد.

  اجرای صیغه طلاق بدون حضور زن میباشد.

  در صورتیکه زن یکی از شروط ۱۲ گانه در عقد را داشته باشد میتواند تمامی حقوق خود را توسط بهترین وکیل طلاق و مهریه اصفهان مطالبه کند؟

  بله یعنی میتواند مهریه و نفقه و اجرت المثل را به طور کامل مطالبه نماید و در صورتیکه وکیل خوب طلاق در اصفهان را به همراه داشته باشد دیگر نیازی به حضور زن در هیچ یک از مراحل نخواهد بود.

  به طور مختصر شروط ۱۲ گانه ضمن عقد ازدواج از جانب بهترین و خبره ترین وکیل طلاق و خانواده اصفهان را بیان میکنیم

  اگر مرد به مدت شش ماه نفقه زن را پرداخت نکند.

  اگر زن بتواند سوء رفتار مرد را اثبات کند.

  اگر مرد بیماری خطرناکی که قابل درمان نباشد داشته باشد.

  اگر مرد دیوانه باشد و امکان فسخ وجود نداشته باشد.